Monday 10 August 2015

Black Queen 2015

After my last year's success, I decided to take part in this painting competition again. It is organized by a Croatian club UMS Agram. Unfortunately I was unable to attend it in person, so I sent my entries by post. Here are my results:

Po moim ubiegłorocznym sukcesie, postanowiłem ponownie wziąć udział w tym konkursie malarskim. Jest on organizowany przez chorwacki klub UMS Agram. Niestety, nie byłem w stanie pojawić się na nim osobiście, więc wysłałem moje prace pocztą. Oto moje wyniki:

1st in Large/Mounted Miniature category

 1st in Single Miniature category

2nd in Unit/Squad


3rd in Diorama/Duel

Overall, I'm very pleased with my result. It's not as good as in 2014 but it's close enough. I'm definitely going to take part again next year and I really hope I can be there in person (or at least send the entries by post and take part in the Malifaux tournament).

Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku. Nie jest może tak dobry jak w zeszłym roku, ale nie ma co narzekać. Na pewno zamierzam wziąć udział w konkursie w przyszłym roku i liczę na to, że uda mi się pojawić tam osobiście (albo wysłać pocztą moje prace i wziąć udział w turniej Malifaux).Some fun facts:
1. It took me about a week to assemble and paint Lord Chompy Bits.
2. I painted most of the Dreamer (clothes, skin) while I was watching... "Boyhood" (great movie, I can really recommend it).
3. I haven't played a single game with these models yet.

Parę ciekawostek:
1. Złożenie figurki i malowanie Chompy'ego zajęło mi prawie tydzień.
2. Pomalowałem prawie całego Dreamera oglądając film "Boyhood" (świetny film, polecam gorąco).
2. Nie grałem jeszcze tymi figurkami ani razu.And finally, big thanks to UMS Agram, especially to the boss Marko Paunovic, who organize a great even every year. It's pure pleasure to take part in it (even from a distance!) You can read a report of the even in English at the club's website (where you'll also more pictures - I borrowed just a few of my entries here).

I na sam koniec serdeczne podziękowania dla klubu UMS Agram, a zwłaszcza dla szefa Marko Paunovica, którzy co roku organizują świetną imprezę. To czysta przyjemność brać w niej udział (nawet na odległość!). Tutaj możecie przeczytać angielską relację z całego wydarzenia na stronie klubu (gdzie znajdziecie też więcej zdjęć - ja pożyczyłem tylko te z moimi pracami).

4 comments:

 1. Rany Boskie, i jak ja teraz mam malować swoje figuraki :) ?
  Gratuluję wyniku - zastanawia mnie tylko która diorama wygrała z Twoją.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki :) Nie widziałem wszystkich prac ale gneralnei dioramy ktre wygrywają maja jeszcze więcej rozmachu i ciekawszą historię. Popracuję nad tymi elementami na przyszły rok.

   Delete
 2. Jest czego gratulować. I konkurs aż w Chorwacji wyhaczyłeś ?:) Impreza wygląda fajnie na zdjęciach.

  ReplyDelete
  Replies
  1. O konkursie dowiedziałem się na forum Wyrda. Już rok temu chciałem tam pojechać ale nie dałem rady. W tym roku też się nie udało pojechać, więc wysyłałem prace pocztą. Może w końcu za rok tam dojadę ;-)

   Delete

Note: only a member of this blog may post a comment.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...